Atpakaļ

Ventspils 1. mūliņa būvniecība

Ventspils brīvostas 1. muliņa demontāžaRekonstrukcijas projekts paredz gan esošās piestātnes aprīkojuma, virsbūves un aizbēruma demontāžu, gan jauno virsbūves izbūvi, betonēšanu, kā arī jaunu inženierkomunikāciju izbūvi un kuģu stāvēšanas piestātnei piegulošās teritorijas labiekārtošanu. Tāpat piestātnes vajadzībām tiks izbūvēts autostāvlaukums, apgaismojums un elektroapgāde, rekreācijas zona ar dekoratīviem elementiem.

Rekonstrukcijas darbi tiek veikti pamatojoties uz tehnisko projektu “Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātņu renovācija”. Darbs tiek veikts un finansēts projekta ietvaros, kura realizācija notiek saskaņā ar darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma aktivitāti „Lielo ostu infrastruktūras attīstība „Jūras maģistrāļu” ietvaros”. Projekta pasūtītājs ir Ventspils brīvostas pārvalde.

Ventspils brīvostas 1. muliņa demontāža

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija
 

Paliekošas vērtības

AS “LT Betons” būvprojekti tiek realizēti ieturot cieņu pret būvniecības nozares tradīcijām, kā arī mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem.
Sazinies ar mums
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.